27 Mayıs 2024

Jimmy Butler Bubble’da Kahve Dükkanı Açtı!

Miami Heat’in all-star oyuncusu Jimmy Butler, NBA fanusunda kendi kahve dükkanını açtı. Jimmy Butler, NBA oyuncularına 20 dolara kahve satarak boş zamanlarını geçiriyor.

Butler, geçtiğimiz cuma günü Miami Heat muhabirlerden Ira Winderman’a balondaki NBA oyuncularına bardak başı 20 dolara kahve sattığını söyledi. Butler’ın tabelasının gösterdiği gibi, NBA oyuncularına birkaç farklı çeşit kahve sunuyor ve ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyor.

Butler, “Big Face Coffee” adını verdiği dükkanda farklı boyutlarda 20 dolara sattığı kahveler için: “Buradaki insanlar bunu karşılayabilir” diyerek şaka yaptı.

Jimmy Butler Heat’i Play-off’larda İleriye Taşımak İstiyor!

Bir kahve dükkanı açmak 30 yaşındaki veteran yıldızın geleceği olabilir. Ancak şimdilik takımı Miami Heat’i play-offlarda bir üst tura taşımak hayatındaki öncelik. Butler önderliğinde Heat salı günü Indiana Pacers’ı play-off serisinin ilk maçında 113-101 yenerek seride 1-0 öne geçti. Jimmy Butler ise 28 sayıyla maçın en skorer ismi oldu. Heat play-offlarda ne kadar uzun süre kalırsa, Butler kahve işinden o kadar çok para kazanabilir. Şu anda Butler için Miami Heat’i play-offlarda bir üst tura taşımak gerçekten karlı olacak.

Güncel Yazılar