24 Temmuz 2024
Kenan Sipahi

Kenan Sipahi Fenerbahçe Transferine İlişkin Konuştu

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’na yeni transfer olan Kenan Sipahi, önemli açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertil formayı tekrar giyeceği için mutlu olduğunu belirten milli yıldız, ayrılığında ise üzüldüğünü ekledi.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı ekibine yeni transfer olan Kenan Sipahi, transferine ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaştı. Sarı lacivertli formayı tekrar giyeceği için mutlu olduğunu belirten milli basketbolcu, kulüpten kiralık olarak ayrılması gerektiğinde de çok üzüldüğünü söyledi.

Her zaman bir gün dönme dileği olduğuna dikkat çeken Sipahi, Fenerbahçe Spor Kulübü ile de hiçbir zaman iletişimini koparmadığını vurguladı.

Birkaç senenin ardından böyle bir fırsat geldiğinde de Real Betis ile kontratının devam ettiğini hatırlattı. Fakat kulübe salgın sebebiyle burada daha çok olmak istediğini söylediğini belirtti.

İlk Olarak 18 Yaşında Gelmiştim

Sonrasında da Fenerbahçe’yi duyduklarında kulübün hiç zorlamadığını ekleyerek, transferinin gerçekleştiğini ifade etti. Teklif geldiğinde de ilk başta çok heyecanlandığını söyleyen Kenan Sipahi, sarı lacivertli kulübe ilk transferinin ise 18 yaşındayken gerçekleştiği bilgisini verdi.

Çok küçük olduğunu ve bazı şeyleri idrak etmenin de o yaşlarda çok daha zor olduğuna dikkat çeken milli basketbolcu, şu an ki basketbol anlayışının o zaman bulunmasını istediğini söyledi.

Güncel Yazılar