20 Haziran 2024
Danilo Barthel

Danilo Barthel İle Anlaşmaya Varıldığı Duyuruldu

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Beko ekibi, gelecek sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bayern Münih ekibinden Danio Barthel ile anlaştığını duyuran sarı lacivertli kulüp, önümüzdeki sezona son derece iddialı bir kadro ile parkelerde yer alacak gibi görünüyor.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Beko ekibi, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Başantrenör Zeljko Obradovic’in kulüpten ayrılmasının ardından, sarı lacivertli kulübün başına geçen Igor Kokoskov, gelecek sezona tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor.

Son olarak Bayern Münih ekibinden takıma transfer edilen isim ise Danilo Barthel oldu. Sarı lacivertli takımın kadrosuna dahil edilen oyuncu ile anlaşmaya varıldığı da kulüp tarafından duyuruldu.

Igor Kokoskov yönetiminde hazırlıklarını yapan Fenerbahçe Beko ekibi, transfer çalışmalarına ise tüm hızıyla devam ediyor.

Almanlardan Daha Cazip Teklif

Igor Kokoskov ile yapılan anlaşmanın ardından Dyshawn Pierre, Edgaras Ulanovas, Johny Hamilton gibi isimlerin ardından Danilo Barthel transferi de böylelikle gerçekleşmiş oldu.

Barthel için 1.7 milyon Euro teklif ile iki yıllık kontrat teklifinde bulunulurken, oyuncunun sözleşme uzatma teklifi de gündeme geldi.

Bayern Münih yönetiminin yıldız isme sözleşme uzatma teklifinin yanı sıra, Fenerbahçe Beko’nun teklifinin ise daha cazip geldiği ifade edildi.

Güncel Yazılar