16 Nisan 2024
Jan Vesely

Fenerbahçe Beko’da Jan Vesely İddiaları

Yeni sezon için hazırlıklara tüm hızıyla devam edilirken, Fenerbahçe Beko hala Zeljko Obradovic’in gidişinin etkilerini yaşıyor. Sarı lacivertlilerde ayrılık rüzgarlarının ise ardı arkası henüz kesilmedi.

Koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de liglere ara verilen süreçte, Fenerbahçe Beko ekibinin Başantrenörü Zeljko Obradovic ülkesi Sırbistan’a dönmüştü.

Neredeyse 4 aya yakın bir süre basketbol liglerinin belirsizliğinin sürmesinin ardından ise, Türkiye Basketbol Federasyonu tescil kararına gitmişti.

Sezon sonunda Fenerbahçe Beko ekibi ile sözleşmesi sona eren Obradovic ise, bir süre düşündükten sonra 1 yıl boyunca antrenörlük yapmama kararı aldığını açıkladı. Bu ayrılığın ardından ise sarı lacivertli takımda kopmalar art arda yaşanmaya başladı.

Zeljko Obradovic’in gidişi, tüm takıma yansırken, kanaryada ayrılıklar hala yaşanmaya devam ediyor.

Datome ile başlayan ayrılık rüzgarlarına yenileri eklenirken, bir isim için daha ortaya yeni bir iddia atıldı. Fenerbahçe Beko ekibinde forma terleten Jan Vesely için de, Barcelona iddiası gelmeye başladı.

Ante Tomic Yerine Gelebilir

İspanya ekibinin Başantrenörü Jasikevicius, transfer süreci için yıldız ismi gündemine alırken, sporcunun ne karar vereceği ise merakla beklenmeye başlandı.

Barcelona Basketbol Takımı Başantrenörü Jasikevicius da takımdan ayrılan Ante Tomic’in boşluğunu Jan Vesely ile doldurmanın planlarını yapıyor.

Güncel Yazılar