19 Haziran 2024
Krunoslav Simon

Krunoslav Simon İle Yola Devam Kararı Verildi

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de basketbol ligleri için verilen tescil kararının ardından, yeni sezona hazırlık devam ediyor. Gelecek sezon için büyük bir heyecana kapılan spor kulüpleri, yoğun bir çalışma süreci içerisine girdi.

 

Gelecek sezon için sıkı bir hazırlık döneminden geçen spor kulüplerinin başında ise Anadolu Efes geliyor. Transferlerine tempolu bir şekilde devam eden kulüp, ayrıca kadroda yer alan pek çok isimle de yola devam etme kararı almayı sürdürüyor.

 

Edinilen son bilgilere göre Erkek basketbol Takımı, bu defa da Hırvat yıldız Krunoslav Simon ile yola devam etme kararı aldı. Başarılı sporcu ile 1+1 yıllık yeni sözleşmeye de imza atan Anadolu Efes Kulübü, konuya ilişkin açıklamayı ise kendisi yaptı.

 

27 Maçta Forma Giydi

 

Yapılan açıklamaya göre, 2017-2018 sezon başlangıcında takıma katılan Krunoslav Simon ile, bir yılı opsiyonlu olarak, 2021-2022 sezon sonuna kadar anlaşma imzalandı.

 

Toplam 27 oyunda forma giyen basketbolcu, 23 dakika 19 saniye ortalama ile de maç başına 8.9 sayı, 3.9 ribaunt ve 2.9 asist ortalamalarıyla dikkat çekti.

Güncel Yazılar