18 Temmuz 2024
Isaiah Blackmon

Isaiah Blackmon İle Beşiktaş Anlaşmaya Vardı

Koronavirüs salgını nedeniyle tescil edilen liglerde, yeni sezon için hazırlıklar devam ediyor. Bu süreçte transferleriyle gündeme gelen Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı da, bir ismi daha kadroya dahil ettiğini duyurdu.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından koronavirüs tedbirleri nedeniyle tescil edilen liglerde, gelecek sezon hazırlıkları başladı. Kadro yapılanmasına giren spor kulüpleri, daha iddialı isimlerle takım kurma çalışmalarını da devam ettiriyor.

Yeni sezon hazırlıkları sürecinde özellikle transfer bombaları ile gündem olan kulüplerden biri de bu süreçte Beşiktaş oldu. Gelecek sezon hazırlıklarında daha genç isimlere yönelen Kara Kartal yönetimi, yepyeni bir kadro kurmak için de kolları ciddi anlamda sıvadı.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nda yoğun geçen yeni sezon çalışmalarında, kulüp yeni bir ismin transferini daha resmen duyurdu. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre Amerikalı yıldız isim Isaiah Blackmon ile anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Kadro Yapılandırma Devam Edecek

Konuya ilişkin resmi açıklama Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün internet sayfası üzerinden gerçekleşti. Oyun kurucu mevkide top koşturan 24 yaşındaki oyuncunun siyah beyazlı takıma dahil edildiği belirtildi.

Başarılı şutör oyunu ile yapılan sözleşmenin de 2 yıllık olduğu bilgisi, yapılan açıklamada ifade edildi.

Gelecek sezon için çalışmalarına devam eden ekip, Isaiah Blackmon transferinden sonra da konuşulacak gibi görünüyor.

Güncel Yazılar