19 Haziran 2024
Malcolm Brogdon

Malcolm Brogdon Koronavirüse Yakalandı

Tüm dünyada etkisini göstermeye devam eden koronavirüs pandemisi, sporcuların yaşantısını da son derece olumsuz etkiledi. Uzun bir dönem parkelerden uzak kalan basketbolcular için de bu dönem çok zor geçmeye devam ediyor. Spordan uzak kalınmasının yanı sıra bir de virüsün varlığı ile savaşan oyunculardan biri daha kötü haberi duyurdu. Indiana Pacers ekibinin oyun kurucusu olan yıldız basketbolcu Malcolm Brogdon, koronavirüse yakalandığının bilgisini verdi.

Indıana Pacers ekibinin oyun kurucusu konumunda olan Amerikalı yıldız oyuncu Malcolm Brogdon, yeni tip koronavirüse yakalandığının bilgisini verdi. 27 yaşındaki basketbolcu kulübün internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ifade etti. Şu an karantinada olduğunu ve kendisini iyi hissettiğini belirten oyuncu, NBA sezonunun devamı için Orlando’da takım arkadaşlarına katılmayı planladığını da ekledi.

Takım Arkadaşlarına Katılacak

Dünyayı etkileyen koronavirüs salgını, sporcuların zor günlerden geçmesine neden olmaya devam ediyor. Çok sayıda sporcunun yakalanmış olduğu virüs bu kez de Indiana Pacers ekibinin oyun kurucusuna bulaştı.

Kulübünün resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada Amerikalı basketbolcu, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ama kendisini iyi hissettiğini söyledi.

Başarılı oyuncu NBA sezonunun devam etmesi için de Orlando’daki takım arkadaşlarına katılmayı planladığını belirtti. Askıya alınan NBA ligi ise 31 Temmuz itibariyle ESPN Wide World Spor Kompleksi’nde devam edecek.

Güncel Yazılar