27 Mayıs 2024
Johnathan Hamilton

Johnathan Hamilton Sağlık Kontrolünden Geçti

Koronavirüs salgını nedeniyle basketbol liglerinin tescil edildiği dönemde, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Gelecek sezon için iddialı kadro kurmanın planlarını yapan takımların başında ise Fenerbahçe Beko geliyor. Başantrenör Zeljko Obradovic’in ayrılışının ardından, Igor Kokoskov ile anlaşan sarı lacivertli kulüp, çalışmalarına devam ediyor.

Tüm dünyada etkisini hala sürdüren yeni tip koronavirüs pandemisi, Türkiye’de basketbol liglerinin de tescil edilmesine neden olmuştu. Bu süreçte gelecek sezon hazırlıklarına yoğunlaşan kulüplerin başında ise Fenerbahçe Beko geldi.

Başantrenör Zeljko Obradovic’in sarı lacivertlilerle yollarını ayırmasının ardından, kulüp Igor Kokoskov ile anlaşmaya vardı. Başantrenörün takıma gelişinin ardından ise, kulüp art arda transfer bombalarını patlattı.

Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe Beko kadrosuna bir isim daha kattığının duyurusunu yaptı. Johnathan Hamilton ile sözleşme imzaladığını duyuran sarı lacivertliler, kulübün sponsor hastanesinde de sağlık kontrolünden geçti.

Sağlık kontrolünde sporcunun öncelikli olarak kan değerlerine bakıldı. Sonrasında ise başarılı pivot oyuncusunun solunum ve efor testinden geçtiği öğrenildi.

Çok Heyecanlı ve Mutluyum

Sağlık kontrolleri MR ile tamamlanan Johnathan Hamilton da açıklama yaptı. Heyecanlı olduğunu ve burada olduğu için çok mutlu olduğunu belirten yıldız oyuncu, lisansı için sağlık kontrolünden geçtiğine de vurgu yaptı. Ve her şeyin yolunda olduğunu, taraftarların önünde oynamak adına da sabırsızlandığının altını çizdi.

Güncel Yazılar