19 Temmuz 2024
Dyshawn Pierre

Fenerbahçe Beko Dyshawn Pierre İle Anlaştı

Basketbol liglerinin Türkiye’de şampiyon ilanı olmadan tescil edilmesinin ardından, transferlere yönelen spor kulüpleri çalışmaya devam ediyor. Transfer konusunda en hızlı davranan kulüplerden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü için de bu süreçte yoğun geçiyor.

Tüm dünyayı saran yeni tip koronavirüs salgınının spor faaliyetlerini etkilemesi, en çok da Fenerbahçe Beko ekibini vurdu. Sarı lacivertli takım, büyük bir öneme sahip olan Başantrenörü Zeljko Obradovic’in gidişi ile ciddi bir sarsıntı yaşadı.

Sarı lacivertli takımın efsane hocası, 1 sene boyunca koçluğa ara verdiği için Fenerbahçe Beko ekibinde ayrılık rüzgarları da esti.

Obradovic gittiği için takımdan ayrılmak isteyen sporcular teker teker patlarken, sarı lacivertli takım ise yeni sezonda daha iyi bir kadro kurmak için çabalamaya girişti.

Edinilen son bilgilere göre ise Başantrenörü Igor Kokoskov raporu ile transfer çalışmaları ise Fenerbahçe’de devam etti.

Sassari ekibinden Kanadalı Dyshawn Pierre ile de bu süreçte prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Igor Kokoskov Harekete Geçti

Obradovic’in ardından takımın başına geçen Sırp koç Igor Kokoskov, hız kesmeden transfer çalışmalarını da başlatmış oldu.

Kanadalı yıldız basketbolcu Dyshawn Pierre de bu süreçte gerçekleşen ilk anlaşmalardan biri konumunda yer aldı. Sporcuyla prensip anlaşmasına varıldığı bilgisi de edinildi.

Güncel Yazılar