20 Haziran 2024
Işıl Alben

Işıl Alben Önemli Açıklamalara İmza Attı

Galatasaray ile yollarını şaşırtıcı bir şekilde ayırma kararı alan Işıl Alben önemli açıklamalara imza attı. Sarı kırmızılı kulübün ailesi olduğunun altını çizen basketbolcu, aile içerisinde de kırgınlığın olmayacağını belirtti. Sarı kırmızılı kulübün taraftarı olmaya da devam edeceğini belirtti.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı ile yollarını şaşırtıcı bir şekilde ayırma kararı alan Işıl Alben, uzun aranın ardından önemli açıklamalara imza attı. Yeni sezonda BOTAŞ forması giyecek olan milli basketbolcu, Galatasaray’ın ailesi olduğunu söyledi. Aile içerisinde de kırgınlık olmayacağına dikkat çekerek, çok fazla konuşmaya da gerek olmadığını belirterek, BOTAŞ ile başarılar kazanmak istediğinin altını çizdi.

Galatasaray Taraftarı BOTAŞ Oyuncusu

14 yılın ardından tekrar BOTAŞ formasını giymeye hazırlanan 34 yaşındaki deneyimli basketbolcu, kulübü ile tekrar başlarılar kazanmak istediğine dikkat çekti. Bu sene ilk hedefin şampiyonluk olduğunu söylemiyoruz diyen Işıl, hedefin önceki sezondan daha iyi bir yerde olmak olduğunu belirtti.

Başarılı olacaklarına inandıklarını söyleyen sporcu, Galatasaray’ın ailesi olduğunu belirtti. Aile içerisinde de kırgınlık olmayacağını ifade ederek, çok fazla konuşmaya gerek olmadığını söyledi.

Galatasaray taraftarlığının devam ettiğine de vurgu yapan Alben, fakat artık BOTAŞ oyuncusu olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar