26 Mayıs 2024
Galatasaray Doğa Sigorta

Galatasaray Doğa Sigorta Glorica Cup’ta İkinci Oldu

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda Galatasaray Doğa Sigorta ve Bahçeşehir Koleji ekipleri kozlarını paylaştı. 91-82 skorla sona eren oyunun kazananı sarı kırmızılı takım olurken, cimbom bu başarıyla turnuvada ikinciliği elde etti.

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda Galatasaray Doğa Sigorta ve Bahçeşehir Koleji ekipleri karşı karşıya geldi. Oyun 91-82 skorla sona ererken, müsabakanın kazanan ismi sarı kırmızılılar oldu. Turnuvayı şampiyon tamamlayan Anadolu Efes olurken, ikincilikle turnuvayı bitiren de Galatasaray Doğa Sigorta ekibi oldu.

Skorerler Macon ve İsmet

Gloria Sport Arena’da gerçekleşen oyunun yönetiminde Sinan İşgüder, Mehmet Karabilicen ve Can Mavisu görev aldı. Müsabakanın ilk çeyreği 26-22 sona ererken, ikinci çeyrek 47-49 ve üçüncü çeyrek de 59-71 skorla sona erdi. Maçın sonunda 91-82 skorla galibiyet elde eden ve turnuvada ikincilik elde eden Galatasaray, yeni sezon öncesi önemli bi başarıya da imza atmış oldu.

Maçın skorer ismi sarı kırmızılı takımda 21 sayı ile Macon olurken, onu takip edenler 17 sayıyla Hunter, 15 sayıyla Motum, 11 sayıyla Barış Ermiş, oldu.

Bahçeşehir Koleji ekibinde ise skorer isim 19 sayıyla İsmet Akpınar oldu. Ardından ise 14 sayıyla Green geldi.

Güncel Yazılar