20 Haziran 2024
Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko İle Obradovic Yolları Ayrılırsa Plan Hazır

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada pek çok alanda olumsuz etkilerini gösterdi. Hala da küresel bir sorun olmaya devam eden salgın hastalık, spor dünyasında da pek çok anlamda kriz yaşanmasına neden oldu.

 

Pek çok organizasyonun iptal olmasına veya ileri bir tarihe ertelenmesine neden olan yeni tip koronavirüs salgını, spor müsabakalarını da ekledi. Bakanlık tarafından alınan karar gereği tüm ligler de süresiz olarak askıya alındı.

 

Ne zaman başlayacağına ilişkin belirsizliğin sürmekte olduğu ligler konusunun yanı sıra, pek çok oyuncu da bu süreçte ailesinin yanında olmak istedi. Koronavirüs salgını sebebiyle yabancı oyuncular da ailelerinin yanında döndüler ve sözleşmelerini de karşılıklı olarak feshettiler. Fakat yabancı oyuncuların yanı sıra, yabancı teknik isimler de bu süreci yine ailesiyle geçirebilmek adına sözleşmelerini feshetme yoluna girdi.

 

Svetislav Pesic Gelebilir

 

Kovid-19 salgını sonrasında Fenerbahçe Beko ekibinin Başantrenörü olan Obradovic de yine ülkeden ayrılma kararı alan isimlerden biri oldu. Salgın sonrası özel uçakla Türkiye’de ayrılarak Sırbistan’a dönen Obradovic için de ayrılık haberleri hala gündemde yer alıyor.

 

Fenerbahçe Beko ekibinin başında olan Sırp koç için gitmesi durumunda ise sarı lacivertli takımın başına Barcelona’nın başındaki Svetislav Pesic gelebilir.

 

 

One thought on “Fenerbahçe Beko İle Obradovic Yolları Ayrılırsa Plan Hazır

Comments are closed.