26 Mayıs 2024
Galatasaray Spor Kulübü

Galatasaray Spor Kulübü Basketbolunda Ayrılık

Son günlerde basketboldaki ayrılıklar sık sık gündem olurken, bir haber de Galatasaray Spor Kulübü ile geldi. Sarı kırmızılı kulüpte basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Erol Özmandıracı ve Ömer Canserver ile yollar ayrıldı. İki isim de şubedeki görevlerini bıraktıklarını resmen açıkladı.

Galatasaray Spor Kulübü içerisinde basketbol branşından sorumlu yönetim kurulu üyeleri ile ayrılık yaşandı. Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever, sosyal medya hesapları üzerinden ortak bir açıklama yaptılar. Değişen şartlar, özel sebepler ve sağlık nedeniyle de görevlerini devrettiklerini belirttiler.

Sosyal medya hesapları üzerinden ortak bir açıklama yapan sarı kırmızılı yönetim kurulu üyeleri, görevlerini bıraktıklarının resmen duyurusunu yaptı. Yapılan açıklamada ise 3 sezon boyunca Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz tarafından verilen görevin yerine getirildiği belirtildi.

Gerek maddi gerekse de manevi sorumlulukların yerine getirildiğini belirten Özmandıracı ve Cansever, imkanlar dahilinde ellerinden geleni yaptıklarına inandıklarını da ifade etti.

Muhteşem Taraftara Teşekkür Dilekleri

Fakat koronavirüs salgını nedeniyle değişen şartlar, sağlık ve özel sebepler nedeniyle, basketbol şubesi yönetim görevlerini diğer arkadaşlara devir ettiklerini eklediler. Bunu basketbol camiasına bildiren sarı kırmızılılar, Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’e, teknik ekip, basketbol camiasına da teşekkür dileklerinde bulundu.

Teşekkür dileklerinde bulunurken taraftarı ise muhteşem olarak tanımladı.

Güncel Yazılar