27 Mayıs 2024
Galatasaray

Galatasaray 5 İsimle Sözleşme İmzaladığını Açıkladı

Koronavirüs salgını sonrasında transfer çalışmalarına ağırlık veren Galatasaray Spor Kulübü, yeni sezon için 5 isimle daha anlaştı. Yerli oyuncu rotasyonunu tamamladığını bildiren sarı kırmızılı kulüp, Barış Ermiş, Berke Atar, Eray Aydoğan, Ayberk Olmaz ve Caner Erdeniz ile anlaşmaya vardı.

 

Türkiye’de basketbol liglerinin tescil edilmesinin ardından, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden sarı kırmızılı kulüp, yerli oyuncu rotasyonunu ise tamamladığını belirtti.

 

İç transferde 5 yeni ismi kadrosuna dahil ettiğini duyuran Galatasaray Spor Kulübü, isimleri de resmen açıkladı. Gelecek sezonda cimbomda forma giyecek isimler ise Barış Ermiş, Berke Atar, Eray Aydoğan, Ayberk Olmaz ve Caner Erdeniz olacak.

Yerli Rotasyonu Tamamlandı 

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, 2020-2021 sezonu için yerli rotasyonunu tamamlarken, konuya ilişkin açıklama ise sarı kırmızılı kulüpten geldi.

İç transfer çalışmaları çerçevesinde 5 oyuncu ile sözleşme imzaladıklarını belirten cimbom, açıklamada son olarak da TOFAŞ Basketbol’da forma terleten Barış Ermiş’i ekledi.

Öte yandan yapılan açıklamada Türk oyunculardan Göksenin Köksal ve Yiğit Arslan’ın sözleşmelerinin devam ettiği de belirtildi.

Takımda dış transfer çalışmaların da tüm hızıyla devam ettiğini ekleyen sarı kırmızılılar, kamuoyunun da kısa sürede gelişmelerden haberdar edeceğini ekledi.

Güncel Yazılar