19 Haziran 2024
İlker Üçer

Fenerbahçe Spor Kulübü Medya Sorumlusu Kovid-19 Sürecini Anlattı

Spor kulüplerine de sıçrayan salgın, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nda da görüldü. Sarı lacivertli ekibin İletişim ve Medya Sorumlusu görevinde bulunan İlker Üçer, yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını fakat durumunun da iyi olduğunu bildirdi.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı İletişim ve Medya Sorumlusu görevinde bulunan İlker Üçer de, yeni tip koronavirüse yakalanan isimler arasında yer aldı. Testinin pozitif çıktığını açıklayan fakat durumunun iyi olduğunu belirten Üçer, yaşadıklarını da sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile dile getirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden Kovid-19 testinin pozitif çıktığını bildiren Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer, bu haberin tabi ki iyi bir haber olmadığını ve şu an için ise sadece tat ve koku alamamanın yanı sıra, çok hafif öksürük semptomları olduğunu ifade etti.

Öksürük, Boğaz Ağrısı Ve Solunum Sıkıntısı Hiç Yaşamadım

Bu belirtilerin neredeyse sıfırlandığını bildiren Üçer, herhangi bir sorunu olmadığını, halsizlik, baş ağrısı ve mide bulantısının kendisinde görüldüğü belirtiler olduğunu söyledi.

Bu belirtilerin kendisinde iki üç gün olduğunu ve sonrasında da kesildiğini söyleyen Medya Sorumlusu, ateşinin hiç yükselmediğini, yoğun öksürük, boğaz ağrısı veya solunum sıkıntısını da hiç yaşamamış olduğunu belirtti.

Ciddi bir süreyi geride bıraktığını söyleyen Üçer, hastalığın endişesine de değinerek, bu şekilde de görülebildiğinin canlı örneği olmasını istediği için paylaştığını ekledi.