20 Haziran 2024
Zeljko Obradovic

Zeljko Obradovic Gidişi Takımı Karıştırdı

Fenerbahçe Beko ekibinin Başantrenörü Zeljko Obradovic ile yolların ayrılmasının ardından sarı lacivertli ekipte durumlar karışık bir hal aldı. Koç konusunda fikir ayrılıklarının yaşanmış olduğu süreçte, oyuncuların durumunun da belirsiz olduğu ortaya çıktı. Takımda Kostas Sloukas gidiş hazırlıklarına başlarken, diğer yıldızların da aynı yoldan ilerleyeceği tahmin ediliyor.

Koronavirüs salgınının ardından ülkesi Sırbistan’a dönen Başantrenör Zeljko Obradovic, Fenerbahçe Beko ile ilgili kararını verdi. Antrenörlüğe 1 yıl ara verdiğini belirten basketbol koçunun gidişinin ardından ise Sarı Kanarya ekibinde işler karıştı.

Takım içerisinde çok sayıda belirsizliğin yaşanmasına neden olan bu ayrılık, yönetim içerisinde yeni gelecek olan basketbol koçu ile ilgili de fikir ayrılığına neden oldu.

Takımda bir kısmın ise, yardımcı antrenör olan Erdem Can’ın başa geçmesini istediğini ifade edildi.

Telefonlarını Kapattı

Öte yandan Fenerbahçe taraftarının da çok istediği Zalgiris koçu Sarunas Jasikevicius için de hareketlenmeler başladı. Fakat tüm bunlar olurken, sarı lacivertlilerde diğer bir görüş ayrılığı ise oyuncular arasında yaşanıyor.

Obradovic’in ardından takımda kalmak istemeyen sporcular çoktan gidiş için hazırlıklarını yapmaya başladı. Çok sayıda yıldız ismin de bundan sonraki süreçte Fenerbahçe ekibinden ayrılacağı iddia ediliyor.

Öte yandan Obradovic ise bu zorlu süreçte telefonlarını kapatarak, ailesinin yanında dinlenmeye çekildi.

Güncel Yazılar