19 Temmuz 2024
Fenerbahçe Beko

Olimpia Milan Ekibi Fenerbahçe Beko’dan İki İsmi İstiyor

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele veren İtalyan ekip AX Armani Exchange Olimpia Milan, gelecek sezon için çalışmalarına başladı. Takımın hedefinde ise Fenerbahçe Beko ekibinden iki isim yer alıyor.

Tüm liglerin koronavirüs salgını sebebiyle süresiz olarak ertelendiği dönemde, spor kulüpleri ise gelecek sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele eden İtalyan takım AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi de, gelecek sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Kadroyu daha güçlü bir hale getirmeyi hedef edinen takım, Fenerbahçe Beko ekibinden de 2 ismi gözüne kestirmiş durumda. Sarı lacivertli takımda forma terleten Nikola Kalinic ve Luigi Datome’yi yakın kadraja alan takım, hazırlıklarına başladı.

Gelecek Sezona Daha Güçlü Başlayacak

Avrupa Ligi sürecini koronavirüs salgını sürecinde en az hasarla atlatacak olan AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi olacak gibi görünüyor. Bu süreçte ekonomik bakımdan sıkıntı yaşayacak takımlardan transfer almayı düşünen ekip, Anadolu Efes’ten de Chris Singleton’u gündemine almıştı.

Küçülmeye giden takımlardan oyuncu transferi gerçekleştiren İtalyan ekip, Fenerbahçe Beko takımından da Luigi Datome ve Nikola Kalinic’i istiyor.

Başarılı isimleri kadrosuna katarak daha da büyüyecek olan Milano ekibi, gelecek sezonda daha güçlü olmayı hedefliyor.