20 Haziran 2024
Beşiktaş

Turnuvada Beşiktaş ve Hatay BB Kozlarını Paylaştı

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi öncesinde hazırlık süreci için İzmit Belediyesi tarafından düzenlenmekte olan Leyla Atakan Basketbol Turnuvası’nda ilk gün tamamladı. Turnuvanın ilk müsabakasında Beşiktaş ve Hatay Büyükşehir Belediyespor ekipleri karşı karşıya geldi. 66-60 skorla sona eren oyunun kazananı siyah beyazlılar oldu.

Basketbolda yeni sezon hazırlıklarına büyük bir hızla devam ediliyor. Özellikle de turnuvaların yoğun bir şekilde yaşandığı süreçte, bir turnuva daha ilk gününü tamamladı.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi yeni sezonu öncesindeki hazırlık dönemi için İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen Leyla Atakan Basketbol Turnuvası’nın birinci günü tamamlandı. İlk gün maçında Beşiktaş ve Hatay Büyükşehir Belediyespor ekipleri kozlarını paylaştı. 66-60 skorla sona eren oyunun kazananı Kara Kartal ekibi oldu.

Fenerbahçe Öznur Kablo ve İzmit Belediyespor Müsabakası

Öte yandan turnuvada günün ikinci müsabakasında ise Fenerbahçe Öznur Kablo ve İzmit Belediyespor ekipleri karşı karşıya geldi. 52-49 sona eren oyunun kazananı İzmit ekibi oldu.

Turnuvanın ikinci gününde ise Beşiktaş ve İzmir Belediyespor ekibi ile, Hatay Büyükşehir Belediyespor ve Fenerbahçe Öznur Kablo mücadeleleri gerçekleşecek.

Yeni sezona turnuva maçları ile hazırlanan ekipler, maçlardaki eksiklerini fark ederek, 2020-2021 sezonuna böylelikle daha iyi bir başlangıç yapabilecekler.

Güncel Yazılar