20 Nisan 2024
Göksenin Köksal

Türkiye Basketbol Federasyonu Göksenin Köksal’a Taziye Mesajı İletti

Önceki gün hayatını kaybeden Göksenin Köksal’ın babası Ömer Faruk Köksal için Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan taziye mesajı geldi. Sarı kırmızılı Galatasaray Doğa Sigorta ekibinin takım kaptanlığı görevini üstlenen milli sporcu için yayınlanan taziye mesajında, merhum adına Allah’tan rahmet ve yakınları, sevdikleri adına da baş sağlığı dilekleri yazıldı ve Twitter üzerinden paylaşıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu, hayatını kaybeden Ömer Faruk Köksal için taziye mesajı yayınladı. Galatasaray Doğa Sigorta ekibinde olan ve milli basketbolcumuz olan Göksenin Köksal, önceki gün aldığı haberle derin bir üzüntü yaşamıştı. Oyuncuya ise spor kulüplerinden destek gecikmezken, federasyondan da destek geldi.

Sosyal Medya Üzerinden Baş Sağlığı Mesajı Yayınlandı

Acı kaybını yaşayan Göksenin Köksal için, TBF taziye mesajını yayınladı. Sarı kırmızılı takımın oyuncusu için mesaj yayınlayan federasyon, yapmış olduğu taziyeyi sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter üzerinden paylaştı. Mesajda, A Erkek Milli Takım oyuncusu ve Galatasaray Doğa Sigorta ekibinin takım kaptanı olan Göksenin Köksal için, baş sağlığı dileği yazıldı.

Hayatını kaybeden Ömer Faruk Köksal’ın kaybının üzüntü ile yaşandığını belirten federasyon, merhum için Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenleri için de baş sağlığı dileklerinde bulundu.