27 Mayıs 2024
Kostas Sloukas

Kostas Sloukas İçin Yunan Ekibinden Teklif İddiası

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’ndeki üstün başarısı ile dikkatleri çeken Fenerbahçe Beko ekibinin başarılı oyuncusuna talip geldi. Yunanistan takımı olan Olypiacos, Kostas Sloukas için önemli bir teklifte bulundu.

Edinilen bilgilere göre sarı lacivertli takımda forma terleten başarılı basketbolcuya Yunan ekibinden transfer teklifi geldi. THY Avrupa Ligi’nde gelecek sezon için hazırlık yapmaya başlayan ekiplerin başında da Yunan ekibi geliyor.

Yeni tip koronavirüs salgınının ardından 19 Mart günü askıya alınan liglere ilişkin yeni karar açıklandı. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu liglerin tamamen iptal edildiğini açıkladı. Öte yandan şampiyonun ise belirlenmeyeceğini ve bu sezonun bir şampiyonunun olmadığını bildirdi.

Eski Takımına Dönebilir

Bu süreçte yeni sezon hazırlıklarına ise daha fazla yoğunluk gösteren ve kadrosunu daha güçlü hale getirmek isteyen Olympiacos ekibi de sarı lacivertli takımın oyuncusuna talip oldu. Fenerbahçe Beko ekibinde forma terleten başarılı oyuncu Kostas Sloukas için 3 yıllık kontrat talep eden takım, 5 milyon Euro değerinde bir teklifte bulundu.

Oyuncunun sarı lacivertli takımda ise 1 yıllık ve 2 milyon Euro’luk bir kontratı bulunuyordu. Başarılı basketbolcunun da eski takımına dönmeye sıcak baktığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar