20 Haziran 2024
Igor Kokoskov

Igor Kokoskov Kulübüne İlişkin Önemli Açıklamalara İmza Attı

Fenerbahçe Beko ekibinin yeni Başantrenörü Igor Kokoskov önemli açıklamalara imza attı. Başarılı koç, sarı lacivertli kulübün dünya basketbolunda büyük markalardan da biri olduğunun altını çizdi.

 

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Igor Kokoskov, kulübüne ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Sırp başantrenör, sarı lacivertli taraftarlara sahada her maçı kazanmak adına da mücadele eden bir takım oluşturma sözü verdi.

 

Kendisinden beklentilerin farkında olduğunun altını çizen Igor Kokoskov, Fenerbahçe’nin dünyadaki en büyük basketbol markalarından da biri olduğunu belirtti. En büyük görevlerinin de sahada ellerinden gelen her şeyi yapmak olduklarını vurguladı.

Her maçı kazanacaklarına söz veremeyeceklerini fakat her şeyleriyle oynayacaklarına söz verdiklerini de ifade etti.

Öte yandan transfer sürecine ilişkin de bilgi veren basketbol koç, transfer öncesinde Fenerbahçe Beko’nun eski oyuncularından olan Bogdan Bogdanovic ve Nemenja Bjelica ile görüştüğünü söyledi. Sporcuların da takımın yanı sıra, Türkiye ve İstanbul’a da ilişkin çok güzel şeyler söylediklerini paylaştı.

 

Takımdan Çok Memnunum

 

Takımdan çok memnun olduğunu da belirten teknik isim, hem devam eden eski oyuncularla hem de yeni gelenlerle beraber çalışmaktan da çok memnun olduğunu ifade etti.

 

Grubunun çok sağlıklı ve aynı zamanda başarıya aç, formayı giymeyi isteyen oyunculardan oluştuğuna da dikkat çeken Kokoskov, 12 oyuncunun da birbirine çok güzel şekilde uyum sağladığını ekledi.

Güncel Yazılar