20 Haziran 2024
Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko Ekibi Düzce’de Kampa Başladı

Koronavirüs sebebiyle tescil edilen liglerin ardından, yeni sezon hazırlıkları için kollarını sıvayan spor kulüpleri, çalışmalara başladı. Antrenmanlarına Igor Kokoskov ile önceki hafta başlayan sarı lacivertliler, çalışmalarını tempolu bir hazırlık ile sürdürüyor.

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, dün itibariyle ise kampa başladı. Gelecek sezonda daha iddialı bir ekip kurmanın peşine düşen Sarı Kanarya, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yer alan Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nde kampa başladı. Sarı lacivertli basketbol koçu Igor Kokoskov gözetiminde çalışmalarını sürdüren ekip, kampını 16 Ağustos’a kadar da burada sürdürmüş olacak.

Basketbola uzun zamandır hasret kalan spor kulüplerinde, yeni sezonda başarılı bir lig süreci de tamamlanmak isteniyor.

16 Ağustos’a Kadar Kampta Olacaklar

7 Ağustos itibariyle Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılan antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, çalışmalarını böylelikle kampta sürdürmüş olacak.

Düzce’deki kamp ile hazırlıklarını devam ettiren sarı lacivertliler, 16 Ağustos’a kadar da Igor Kokoskov gözetiminde çalışmalarını devam ettirecek.

Antrenmanların yanı sıra transferlerde de çalışmaları devam eden Fenerbahçe Beko ekibi, kadrosunu da iddialı hale getirmek için planlamalarını sürdürmeye devam ediyor.

Güncel Yazılar