20 Haziran 2024
Ercan Osmani

Beşiktaş Ercan Osmani İle 2 Yıllık Anlaşmaya Vardı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de tüm basketbol liglerinde tescil kararı alınmıştı. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından alınan kararın ardından, spor kulüpleri ise boşta kalan süreci tamamen transfer hazırlıklarına ayırma kararı aldı. Son günlerde özellikle transfer anlamında önemli gündem olan kulüplerin başında ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü geliyor.

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nda, yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Kara Kartal ekibinde edinilen son bilgilere göre uzun forvet mevki oyuncusu Ercan Osmani de kadroya dahil etti.

Koronavirüs salgınının spor faaliyetlerine yönelik olumsuz etkisi, Türkiye’de basketbol liglerinin tamamının iptal edilmesine neden oldu. Tescilin ardından yeni sezon hazırlıklarına yoğunlaşan kulüplerden biri de Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı oldu.

Özellikle son günlerde yapmış olduğu transferlerle gündeme gelen siyah beyazlı kulüp, bir transfer haberiyle daha geldi.

Genç Yapılanma Devam Edecek

Kadro yapılandırmasını devam ettiren Beşiktaş’ta, yeni bir transfer daha resmen açıklanmış oldu.

En son Bandırma Kırmızı ekibinde forma terleten 22 yaşındaki genç oyuncu, Kara Kartal ekibi ile 2 yıllık sözleşmeye vardı.

Ercan Osmani transferini resmen duyuran siyah beyazlı kulüp, genç ağırlıklı kadrosunu daha iddialı hale getirmek için çalışmalarına ise devam edecek.

Güncel Yazılar