20 Haziran 2024
Zeljko Obradovic

Zeljko Obradovic’in Kontrat Uzatma Kararı Belirsizliği

Cacak doğumlu olan Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, açılmış olduğu bir kafede merak edilen soruları cevapsız bıraktı. Sarı lacivertli takımla kontratının uzatılıp uzatılmayacağı konusu sık sık gündeme gelirken, koç bunlara ilişkin bir cevap vermedi.

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde liglerin 19 Mart günü süresiz askıya alınmasıyla ülkesi Sırbistan’a dönen basketbol koçu, bir kafenin açılışına katıldı. Doğduğu şehir olan Cacak’taki bir kafenin açılışında yer alan Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, kendisine yöneltilen soruları ise cevapsız bıraktı.

Cevapsız Bıraktı

Sarı lacivertli takımla kontratı bu sezon sonuna kadar devam eden basketbol koçunun, anlaşmayı uzatıp uzatmama meselesi büyük anlamda gündem oldu. Fakat basketbol koçu, buna ilişkin sorulan soruları ise cevapsız bırakmayı tercih etti.

Kendi adını taşıyan Zoc Cafe’nin açılışında kendisine Ali Koç’un kontrat görüşmelerine ilişkin ise soru soruldu. Kulüp Başkanı Koç, ilerleyen günlerde bu konunun konuşulacağını ve kendisinin kalmak isterse burasının onun evi olduğunu söylemişti.

Zeljko Obradovic ise buna dair bir açıklamada bulundu. Bu zamanları ise arkadaşlarına ayırdığını söyledi. Onlarla iyi vakit geçirmek istediğinin de altını çizerek, planları hakkında tekrar konuşacağını ekledi. Ve arkadaşlarıyla beraber olduğu için de çok mutlu olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar