19 Haziran 2024
Shaq Mc Kissic

Shaq Mc Kissic’ten Önemli Açıklamalar

Beşiktaş basketbol takımının eski oyuncularından olan Shaq Mc Kissic, birçok konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Eurohoops tarafından yapılan instagram yayınına konuk olan yıldız oyuncu, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Sezon sona ermeden Euroleague takımlarından olan Olympiakos’a transfer olan Shaq Mc kissic, instagram canlı yayınında taraftarlar ve sunucular tarafından yöneltilen soruları cevapladı.

Atletik fiziğiyle dikkat çeken oyuncu, corona virüs salgını ve liglerin devamıyla ilgili de çeşitli açıklamalar da bulundu. Salgının basketbol dünyasına etkisiyle ilgili konuşan Mckissic, “Basketbol oynamak isteriz ama insanların sağlığı çok daha önemli. Temmuz’da ligi başlatmak zor olabilir bu nedenle kararların dikkatli alınması gerek” şeklinde konuştu.

Shane Larkin En İyisi

Euroleague takımları ve oyuncularıyla da ilgili yorumlar yapan Shaq Mc Kissic, Shane Larkin’in bu sezon en iyi oyuncu olduğunu söyledi. Mike James’i daha çok beğendiğini de ekleyen oyuncu, Bobby Dixon hakkında da çeşitli açıklamalar da bulundu. Bobby’nin maç içinde çok konuştuğunu söyleyen yıldız oyuncu, bunun nedenini bilmediğini söyledi.

Beşiktaş takımında güzel günler geçirdiğini söyleyen oyuncu, kendini geliştirmeye devam ettiğini söyledi. Çalışmalarına devam eden oyuncu bu sezon gösterdiği üst düzey performansla dikkat çekiyor.