18 Nisan 2024
Nando De Colo

Nando De Colo İçin Talip Çıktı

İtalya temsilcisi Virtus Bologna, Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’ne katılım hakkı edebilmek için mücadelesini sürdürüyor. Hedefi güçlendirmek adına transfer hazırlıklarını sürdüren ekip, Fenerbahçe Beko ekibinin başarılı basketbolcusu Nando De Colo için harekete geçti.

İtalyan ekip Virtus Bologna, Türk Hava Yolları Avrupa Ligi mücadelesine katılım hakkı elde edebilmek için kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda Fenerbahçe Beko ekibinin yıldız ismi Nando De Colo için harakete geçildiği öğrenildi.

2019-2020 sezonunu EuroCup mücadelelerinde geçiren ekip, şimdi ise sıraya Eueoleagu’i aldı. Bu hakkı kısa bir süre içerisinde elde etmek isteyen İtalyan ekip, sarı lacivertli takımın yıldız ismini de kadrosuna katmak için çalışmalarına başladı.

En Skorer İsim

Colo’yu transfer ederek hedefini daha da güçlendirmek isteyen ekip, Panathinaikos’un gelecek sezonda olmaması durumunda ise lige eklenebilecekler arasında yer alıyor.

Öte yandan De  Colo’nn CSKA ekibindeki takım arkadaşı olan Milos Teodosic ile de tekrardan bir araya gelebileceği ifade ediliyor.

Bu sezon istenilen performansı gösterememiş olsa da, yıldız bir basketbolcu olan Nando De Colo’nun Avrupa Ligi’ndeki ortalamaları ise başarısını kanıtlayan unsurlar arasında yer alıyor. Oyuncunun Avrupa Ligi’ndeki sayı ortalaması ise 15.9 olarak kayıtlara geçerek en skorer isim olarak yerini koruyor.

Güncel Yazılar