26 Mayıs 2024

Bursa’yı EuroCup Heyecanı Sardı

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Frutti Extra Bursaspor, 2020-21 sezonunda ülkemizi 7DAYS EuroCup organizasyonunda temsil edecek.

Kulüp yönetimi bu gururu taraftarları ile paylaşmak adına bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Frutti Extra Bursaspor Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Uludağ İçecek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, CEO Mete Öz ile Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel katıldı.

Başkan Sezgin, ekip olarak inandıklarını ve ekip olarak başardıklarını ifade ederken, bugüne kadar kadar kulübe destek veren herkese teşekkür etti. Avrupa sahnesinde de yeni bir hikaye yazacaklarını sözlerine ekledi.

Uludağ İçecek A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl ise Euroleague yönetimi ile 3 yıllık bir ana sponsorluk anlaşması imzaladıklarını açıklarını ve şu ifadeleri kullandı:

Hayalimize kavuştuk. En çok seyirci Bursa’da salonu dolduracak. Avrupa’da da Bursa’nın sesi duyulacak.

CEO Öz, Uludağ ailesi olarak Bursaspor’a desteklerinin süreceğini aktarırken, Bursaspor’un genel menajeri Nedim Yücel de Avrupa’da adım adım hedefe gideceklerini belirtti.