16 Nisan 2024
Angelica Robinson

Angelica Robinson İle Sözleşme Kararı

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de basketbol liglerinin şampiyon ilan edilmeden tescil edilmesinin sonrasında transfer çalışmaları bir anda hız kazandı. Yeni sezona kitlenen spor kulüpleri, daha sağlam bir kadro kurmanın planlarına koştu. Bunlardan birisi de Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden OGM Ormanspor oldu. Edinilen bilgilere göre Amerikalı oyuncu Angelica Robinson ile tekrardan anlaşmaya varıldı.

Tüm dünyada spor aktivitelerinin yapılmasına engel olan ve hayatı durma noktasına getiren koronavirüs, beraberinde ekonomik krizi de getirdi. Transfer piyasasını da son derece etkileyen bu salgın ile ise, spor kulüpleri daha çok yeni sezonda iç transfere yönelmeye karar verdi.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden OGM Ormanspor ekibi, iç transfer yaparak yıldız oyuncusu ile anlaşmasını uzattı.

Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor

Tescil kararının ardından doğrudan yeni sezona odaklanan OGM Ormanspor ekibi, önceki sezonda da formasını giymekte olan Amerikalı basketbolcu Angelica Robinson ile anlaştı.

Kadrosunu daha güçlü hale getirmek isteyen Ormanspor ekibi, yeni sezon çalışmalarını ise sürdürüyor. İtalya’nın Ragusa ekibinde forma giyen Ashley Walker ve 2017-2018 sezonunda takımda yer alan Brittney Sykes ile de bu doğrultuda anlaşma yapıldığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar