3 Ekim 2022

Kyrie Irving, Kevin Durant’in Steve Nash ve Sean Marks Hakkındaki Hislerini Paylaşıyor

Pazartesi günü Kevin Durant, Brooklyn Nets‘in sahibi Joe Tsai’ye bir ültimatom vererek; hem baş antrenör Steve Nash hem de genel menajer Sean Marks kovulmadıkça takas edilme talebini yineledi.

Nets’in esrarengiz süperstarı Kyrie Irving‘in de Durant’in Nash ve Marks’a duyduğu küçümsemeyi paylaştığı ortaya çıktı.

New York Post’tan Michael Blinn’in haberine göre, ismini vermeyen bir kaynak Kyrie Irving’in koç Steve Nash ve genel menajer Sean Marks’tan nefret ettiğini ileri sürdü.

Kevin DUrant ve Kyrie Irving ortaklığı sona eriyor gibi görünse de bu ikili halen gerçek hayatta iyi arkadaşlar. Görünüşe göre hem Nash hem de Marks’ın kovulması gerektiği konusunda hemfikirler. Bunun Durant’in takımdan ayrılma arzusunun arkasındaki önemli bir faktör olduğu açık ve Kyrie’nin bu sezon Brooklyn’de oynamakta tereddüt etmesinin bir nedeni olabileceğini düşünmek de mantıklı.

Bu da şu soruyu akla getiriyor: Tsai, Nash ve Marks’ın biletini keserse, bu Kevin Durant ve Kyrie Irving’in bu yazdan sonra Brooklyn’de kalabilecekleri anlamına mı geliyor? Pek sayılmaz; çünkü Nets’in sahibi, dün gece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla teknik ekibe güvendiğini ortaya koydu.