17 Haziran 2024
Joffrey Lauvergne

Joffrey Lauvergne İçin İki Talip Var

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde Yunanistan temsilci ekipleri olan Olympiacos ve Panathinaikos, Fenerbahçe Beko ekibinden ayrılması beklenen Joffrey Lauvergne ile ilgileniyor.

Yeni tip koronavirüs pandemisinin tüm dünyada spor faaliyetlerinde aksamaya neden olması, Türkiye’de de aynı durumların yaşanmasına neden oldu. Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden tescil kararı alınmasının ardından ise, spor kulüpleri yeni sezon için hazırlıklarına başladı.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde Yunanistan’n temsilci ekiplerinden olan Olympiacos ve Panathinakos da gelecek sezonun hazırlıklarına başlayan ekiplerden biri oldu.

Edinilen bilgilere göre ise Yunan ekipleri, Fenerbahçe Beko ekibinde ayrılması beklenen Joffrey Lauvergne ile yakından ilgilenmeye başladı. İki kulüp de sarı lacivertli sporcuyu yakın kadrajına aldığını belirtirken, sporcunun sarı lacivertli takımda devam etmesine ise pek de mümkün bakılmıyor.

Henüz Teklif Gönderilmedi

Sözleşmesi Fenerbahçe Beko ekibi ile sona erecek olan sporcu ile tekrardan bir anlaşma yapılması beklenmezken, sezonun sonu serbest kalacak isimlerin kimler tarafından takip edildiği resmen açıklandı.

Yunan devleri olarak da kabul edilen Olympiacos ve Panathinaikos, Fransız basketbolcuyu kadroya almak için hareke geçti. Olympiacos tarafında sporcunun menajeri ile temasa geçilmiş olsa da, oyuncu için ise henüz bir teklif yapılmadığı öğrenildi. Öte yandan Panathinakos ekibinin de transfer listesinde Fransız basketçinin adı yer alıyor.

Güncel Yazılar