20 Haziran 2024
Igor Kokoskov

Igor Kokoskov’un Yardımcıları Resmen Açıklandı

Koronavirüs salgını sonrasında Fenerbahçe Beko ekibi ile yollarını ayıran Başantrenör Zeljko Obradovic sonrasında takımın başına Igor Kokoskov gelmişti. Tecrübeli basketbol koçunun sarı lacivertli ekibin başına gelişinin ardından bir süre sonra ise kulüp önemli bir duyuru yaptı. Çalıştırıcının yardımcılık görevini üstlenecek kişiler ve tüm teknik kadroda yer alacak isimler de resmen açıklandı. Açıklanan tüm isimlerin geçmiş deneyimlerine de detaylı bir şekilde yer verilmesi beğeni topladı.

Zeljko Obradovic sonrasında Fenerbahçe Beko ekibinin başına gelen Igor Kokoskov olmuştu. Başarılı basketbol koçunun yardımcılık görevini kimin yapacağı ise camia açısından önemli bir merak konusu haline gelmişti.

Konuya ilişkin netlik kazandıran açıklama ise Fenerbahçe Spor Kulübü ile geldi. Sarı lacivertli kulüp, Fenerbahçe Beko ekibinin 2020-2021 teknik kadrosunda yer alacak isimleri tek tek açıkladı.

İşte O İsimler

Gelecek sezon hazırlıklarında, kadrosu ciddi boyutta değiştiren sarı lacivertlilerde, teknik kadro da resmen belirlenmiş oldu.

Yapılan açıklamaya göre Igor Kokoskov’un yardımcılık görevlerini üstlenenler, Erdem Can, Radovan Trifunovic, Serhan Aydanarığ, Berkay Oğuz, Alp Timuçin Yener olacak.

Konuya ilişkin detaylı bir açıklama metni hazırlayan sarı lacivertli kulüp, teknik kadroda yer alan tüm yardımcıların önceki çalışmalarına ve deneyimlerine de özellikle yer verdi.

Güncel Yazılar