26 Mayıs 2024
Igor Kokoskov

Igor Kokoskov İle İlk Antrenman Gerçekleşti

Fenerbahçe Beko için uzun aranın ardından beklenen an geldi. Sarı lacivertliler yeni hocaları Igor Kokoskov ile ilk antrenmanına çıktı. İdmanda ağırlıklı olarak kondisyon çalışmalarına gidildi.

Koronavirüs salgını nedeniyle tescil edilen liglerin ardından, basketbolda yeni sezon hazırlıklarına başlandı. Pandemi sonrası ülkesi Sırbistan’a dönen ve 1 yıl boyunca antrenörlüğe ara verme kararı alan Zeljko Obradovic ise Fenerbahçe Beko ile yollarını geçtiğimiz aylarda ayırmıştı.

Sarı lacivertli takımın başına gelen yeni başantrenör ise bir dönem arayışın ardından Igor Kokoskov olmuştu. Basketbola verilen uzun aranın ardından ise ekip çalışmalarına başladı.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı için ise beklenen an sonunda geldi. Sarı lacivertli takım, yeni hocaları ile ilk antrenmanına resmen çıkarak yeni sezon hazırlıklarına da başlamış oldu.

Sporcularla Tanışma Toplantısı Yapıldı

Konuya ilişkin açıklama ise Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşti. Yapılan açıklamaya göre Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılan idmanda, ekibin başında Igor Kokoskov yer aldı.

Kondisyon çalışmasıyla hazırlıklara başlayan sporcular, sonrasında taktik ve şut organizasyonları ile de devam ederek idmanı tamamladılar.

Antrenmanda, Igor Kokoskov da teknik ve idari kadro ile bir araya geldi. Sonrasında ise koçun sporcularla tanışma toplantısı yaptığı ifade edildi.

Güncel Yazılar