20 Nisan 2024
Mustafa Alpay

Mustafa Alpay Yeni Sezon Fikstürüne İlişkin Değerlendirmede Bulundu

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, yeni sezona ilişkin yayınlanan fikstüre ilişkin değerlendirmede bulundu. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi yeni sezon fikstürüne ilişkin yorum yapan Alpay, 3 Ekim’de başlayacak sezon için tüm takımlara hayırlı olsun dileklerini de iletmeyi ihmal etmedi.

Birevin Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi yeni sezon fikstürüne ilişkin değerlendirmede bulundu. 3 Ekim’de başlayacak olan sezonun tüm takımlara hayırlı olması dileklerini ileterek, ilk hafta rakiplerinin de Çankaya Üniversitesi olduğunu söyledi.

Saha İçinde Rekabet Saha Dışında Dostluk Yaşanacak

Yapmış olduğu açıklamada sporculara sakatlıktan uzak, başarılarla dolu güzel bir sezon dileklerinde bulunarak, takıma destek olan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi için de teşekkür dileklerinde bulundu.

Elazığ’a gelecek takımların, şehirdeki misafirperverliği göreceklerinin de altını çizen Alpay, sahada oluşacak rekabetin saha dışına ise dostluk olarak yansıyacağını belirtti.

Şehri hem Türkiye’de hem de Avrupa’da en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti. Basketbol kültürünün de Elazığ’da oluşması için çabalayacaklarına değindi. Bunun altyapılardan gelecek çocuklarla beraber Elazığ’dan başlayarak, Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da olacağını ifade etti. Ve Türk basketbolunun zirve yapacağına dikkat çekti.

Güncel Yazılar