26 Mayıs 2024
Ergin Ataman

Ergin Ataman Antrenmanını Önce İptal Etti Sonra Oğluyla Basketbol Oynadı

Dünyada etkisini hızla göstermeye devam eden yeni tip koronavirüs, spor organizasyonlarının da durmasına neden oldu. Dün açıklanan kararla Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye’de ki tüm spor müsabakalarının süresiz olarak ertelenmese karar verdi. Durum böyle olunca da sporcular ve antrenörler evlerinde kalmayı tercih ettiler.

Anadolu Efes ekibinin Başantrenörü olan Ergin Ataman da, bu kararın ardından idmanını iptal ederek evinde kaldı. Oğlu Sarp ile beraber evinin bahçesinde basketbol oynayan Ataman, bu görüntüleri ile de sosyal medyada gündem konusu oldu.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve tüm dünyaya hızla yayılan yeni tip koronavirüs salgını, Avrupa’nın da pek çok ülkesinde spor organizasyonlarının ertelenmesine neden oldu.

Evinde Kal Çağrısı

Durum sebebiyle Türkiye’de de tüm spor müsabakalarının ertelenmesine karar verildi.  Anadolu Efes ekibinin Başantrenörü Ergin Ataman da antrenmanını iptal ederek, evinde kalmayı tercih edenler arasındaki yerini aldı.

ING Basketbol Süper Lig’de Bahçeşehir Koleji ile kozlarını paylaşması planlanan Anadolu Efes ekibinde, Merter Anadolu Efes Spor Kulübü Tesisleri’nde gerçekleşmesi planlanan antrenman iptal edildi. Takımın Başantrenörü Ergin Ataman ise evinin bahçesinde oğluyla basketbol oynamayı tercih etti.

Bu görüntüleri ile sosyal medyada gündem haline gelen Ataman, evinde kal çağrısına da uyanlar arasındakini yerini aldı.