27 Mayıs 2024
Can Çağlar

Can Çağlar Takımın Geleceğine İlişkin Açıklama Yaptı

Elazığ İl Özel İdare’de Basketbol Şube Sorumlusu olan Can Çağlar, gelecek sezonun planlamalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kadınlar Basketbol Süper Lig ekibinin durumuna ilişkin konuşan Çağlar, merak edilen soruların cevabını da verdi.

Yeni sezon planlamalarına ilişkin açıklama yapan Elazığ İl Özel İdare Basketbol Şube Sorumlusu Can Çağlar, merak edilenleri cevapladı.

Kadınlar Basketbol Süper Lig planlamalarına ilişkin açıklama yapan Çağlar, yönetim kurulu ile yapılan ilk toplantılarının ise önceki hafta yapıldığının bilgisini verdi. Yeni Elazığ Valisi Erkaya Yırık ile yapılacak görüşmenin sonrasında ise yol haritasının belirleneceğinin altını çizdi.

Öte yandan başantrenörün belirlenmesinin sonrasında ise takımın iç ve dış transfer meselesine yoğunluk göstereceğine dikkat çekti.

Hocalarla İletişim Halindeyiz

Önceki sezonda Olcay Orak ile başarılı bir performans sergilendiği bilgisini de veren Can Çağlar, takımın ilk senesine rağmen son derece önemli galibiyetlerin olduğunu da belirtti.

Özellikle de Elazığ depremi öncesinde, iç sahada iddialı ekiplere karşı önemli galibiyetlere adını yazdıklarının da hatırlatmasını yaptı. Amacın ise gelecek sezonda da taraftarların da varlığıyla beraber güzel hedeflerin yakalanması olduğunu ekledi. Başantrenör Olcay Orak’ın da hoca adayları ile iletişim halinde olduğunun bilgisini verdi. Ve en doğru karar için de uğraşacaklarına dikkat çekti.

Güncel Yazılar