19 Temmuz 2024
Adem Bona

Adem Bona İle Olan Anlaşmanın Sonlarına Gelindi

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden tescil kararının alınmasının ardından, spor kulüplerinde yeni sezonun hazırlıklarına başlandı. Özellikle gelecek sezon için aldığı kararlarla dikkat çeken Beşiktaş Kulübü’nde ise, yepyeni bir adım atılıyor. Siyah beyazlı takım bundan sonraki süreçte kadrosuna daha genç isimler almaya hazırlanıyor.

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı için yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Transfer çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Kara Kartal ekibi, daha genç isimlere şans verme konusunda da kararlar alıyor.

Edinilen bilgilere göre transfer çalışmalarının devam ettiği süreçte siyah beyazlı kulüp Teksüt Bandırma ekibinin genç isimlerini yakın takibe aldı. Kadroyu daha genç isimlerden oluşturmaya hazırlanan siyah beyazlılar, 17 yaşındaki Adem Bona ile de anlaşmanın son safhalarına geldi.

Teksüt Bandırma İle İş Birliği

Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Kara Kartal ekibi, erkek takımı için daha genç sporculara yer vermenin kararı ile Teksüt Bandırma ile iş birliğine girdi. Siyah beyazlı takım, prensipte Şehmus Hazer, Alperen Şengün, Sadık Emir Kabaca, Furkan Haltalı, Eray Akyüz, Exchan Osmani ve Hakan Sayılı ile anlaşma sürecine girdi.

Kara Kartal ekibi, söz konusu iş birliği dahilinde de 17 yaşındaki Adem Bona ile olacak anlaşmanın son safhalarında olduklarına dikkat çekti.

Güncel Yazılar