16 Nisan 2024
Ufuk Sarıca

Ufuk Sarıca Kulübe İlişkin Açıklama Yaptı

Basketbol Süper Ligi ve FIBA Europe Cup’ta mücadele eden Pınar Karşıyaka ekibinin Başantrenörü Ufuk Sarıca önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle basketbol liglerinin tescil edilmesi nedeniyle ise ligi herhangi bir sonuç elde edemeyen Pınar Karşıyaka Başantrenörü açıklama yaptı. Yeni sezon için hedeflere ilişkin de konuşan Ufuk Sarıca, yola devam edileceğini de belirtti.

Fenerbahçe Beko ekibinin Başantrenörü Zeljko Obradovic yerine gelmesi hususunda gündeme gelen Sarıca, bu iddiaları da yanıtladı. Ve isminin geçmesini, çeşitli spekülasyonların yapılmasını da doğal karşıladığını ekledi. Fakat Karşıyaka ekibinde devam eden bir kontratı olduğunu da ekledi.

Önceki sene tekrar birlikte yola çıkarken de bir plan yaptıklarını söyleyen teknik isim, bu doğrultuda ilerlediğini söyledi. Ayrıca sponsor Yaşar Holding’e de Başkan Turgay Büyükkarcı’ya verilen sözleri olduğunu hatırlattı.

Pınar Karşıyaka ekibinin Süper Lig’in yanı sıra FIBA Şampiyonlar Ligi’nde boy göstereceği ve yeni sezonda başarı çıtasını da yine yüksek tutmak istediklerini vurguladı.

Yeni Sezonda Da Zirve Adayı Olacağız

Önceki sezonun kıyaslamasını da yapan Başantrenör, uzun bir süre namağlup lig götüren bir takım olduklarının altını çizdi. Ve puan tablosunda uzatmanın son saniyesinde yenilmiş olduğu Anadolu Efes ekibinin ardından da ikinci sırada Pınar Karşıyaka’nın geldiğini belirtti.

Koronavirüs pandemisinin ise hayalleri yıktığını ekleyen Ufuk Sarıca, yeni sezonda da aynı şekilde zirveye aday bir takım izleteceklerini ekledi.

Güncel Yazılar

One thought on “Ufuk Sarıca Kulübe İlişkin Açıklama Yaptı

  1. Adamı gondermeye calışıyorlar, kim ne ister anlamam. Adamın daha 1 yıllık kontratı da var. Herkes kendi işine baksa dünya ne güzel bir yer oluur.

Comments are closed.