20 Haziran 2024
Kobe Shaq

Shaquille O’Neal Kobe’den Bahsederken Gözyaşlarına Engel Olamadı

Amerikan basketbol ligi olan NBA dünyasının acı kaybı olan Kobe Bryant ölümü, tüm basketbol camiasını derinden yaraladı. Bu üzücü olayla ilgili Bryant’ın dostlarından biri olan Shaquille O’Neal da açıklama yaptı.

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant, tüm basketbol camiasını derinden etkiledi. NBA’de 3 kez beraber şampiyonluk yaşayan arkadaşı Shaquille O’Neal de acı kayıp ile ilgili açıklamada bulundu.

Arkadaşlıktan çok daha başka olan kardeşlik ilişkisini aralarında yaşayan Bryant ve Shaq ikilisi, hafızalara kazınmıştı. Eski dostu ile ilgili konuşan oyuncu, acı kaybı sebebiyle canlı yayında göz yaşlarına engel olamadı. Ağlayarak konuşmasını sürdüren basketbol yıldızı, uzun süredir bu kadar keskin bir acı yaşamadığını ifade etti.

Son günlerin en acılı olaylarından biri olan Kobe’nin helikopter kazasında hayatını kaybetmesi, basketbol dünyasını da derinden etkiledi. Yaşanan trajik kayıpla ile ilgili eski dostu hakkında açıklama yapan Shaquille, göz yaşlarına engel olamadı.

“Bunlar geri gelmeyecek”

Yapmış oldukları sebebiyle isimlerinin sürekli olarak birlikte anılmış olduğunu belirten yıldız oyuncu, “İş bitirici, iki zihnen güçlü insan. Bazı şeyler söyler ama saygı hiçbir zaman kaybolmaz” dedi. İş çizgilere ve kazanmaya geldiğinde ise ayrıldıklarını söyleyen Shaq, “Beraber kalsak 10 kez şampiyon olurduk diyemeyecek olmamız… Bunlar geri gelmeyecek şeyler” ifadelerini kullandı.