18 Nisan 2024
Petkimspor ve Final Gençlik

Petkimspor Ve Final Gençlik Müsabakası 94-90 Skorla Sona Erdi

Türkiye Basketbol Ligi’nin 22’inci haftasında Petkimspor ve Final Gençlik ekipleri Enka Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Müsabaka 94-90 skorla sona erdi. Kazanan Petkim ekibi oldu.

Türkiye Basketbol Ligi’nde 22’inci hafta heyecanı için Petkimspor ve Final Gençlik ekipleri karşı karşıya geldi. Enka Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabaka 94-90 skorla sona erdi. Kazanan Petkim ekibi oldu ve böylece liderliğini de sürdürmüş oldu.

Müsabakanın Skorer İsimleri

Müsabakanın yönetiminde ise Uğur Özen, Umut Özgün Ergün ve Ahmet Murat Arıkanlı görev aldı. İlk periyotta 23-20 önde olan kırmızı beyazlı ekip, müsabakanın sonuna kadar da üstünlüğünü korumayı başardı. Müsabakanın skorer ismi ise Petkimspor’da 20 sayı ile Hakan Yapar oldu. Onu takip eden ise 17 sayı ile Jabrie Wayne Anthony Hinds ve 16’şar sayı ile Yiğitcan Turna ve Yancy Deringer Gates oldu.

Kırmızı beyazlı ekipte takıma katkı sayısı yapanlar arasında ise 11 sayı ile Recep Doğrusöz, 6 sayı ile Fikret Can Akın, 4 sayı ile Şahin Ekmen, 2’şer sayı ile de Kerem Özkan ve Berkay Bayar idi.

Müsabakadan mağlup ayrılan Final Gençlik ekibinin skorer ismi ise 24 sayı ile Marlain Guyveal oldu.