26 Mayıs 2024
Luigi Datome

Luigi Datome Transfer Sonrasında Açıklama Yaptı

Gelecek sezon için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Fenerbahçe Beko ekibi, transfer haberlerine devam ediyor. İddialı bir kadro kurma hususunda son derece kararlı görünen sarı lacivertli ekip ayrıca bu süreçte ayrılıklar da yaşadı.

Fenerbahçe Beko ile yollarını ayıran yıldız basketbolculardan biri olan Luigi Datome da sarı lacivertli takımla yollarını ayırmıştı.

AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibine transferi gerçekleşen başarılı sporcu, transferinin ardından ise önemli açıklamalara imza attı. Almış olduğu karardan pişman olmadığını açıkça dile getiren oyuncu, yapmış olduğu her şeyden de memnun olduğunu ekledi.

THY Avrupa Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe Beko ekibinin yıldız ismi kulübün rakiplerinden olan AX Armani Exchange Olimpia Milan’a transfer olmuştu.

Pişman Değilim

Yeni takımına transfer olduktan sonra açıklama yapan yıldız isim Luigi Datome, bu sürece ilişkin de açıklama yaptı.

Almış olduğu karardan dolayı pişman olmadığını ifade eden Datome, yaptığı ve başardığı her şeyden memnun odluğunu ifade etti.

Büyük bir hevesle ülkesine döndüğünü söyleyen yıldız, bir kahraman, lider gibi kazanmak ve ülkesinde oynamanın da çok değerli olduğunu vurguladı.

8 Nisan’dan bu yana İtalya’da olduğunu belirten oyuncu, bu süreçte yaşadığı bölgede değil evinde dahi turist olduğunu itiraf etti. Ve bu süreçte öğrenmediği şeyleri de görebildiğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar