16 Nisan 2024
Krunoslav Simon

Krunoslav Simon Medya Günlerinde Konuştu

Anadolu Efes ekibinin başarılı isimlerinden olan Krunoslav Simon, medya buluşmaları kapsamında önemli açıklamalara imza attı.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle video konferans yöntemi ile basın mensuplarıyla bir araya gelen Anadolu Efes oyuncusu, merak edilenleri cevapladı.

Tük Hava Yolları Avrupa Ligi ve Basketbol Süper Ligi’nin tescil edilmesine ilişkin konuşan Krunoslav Simon, takım olarak çok formda olduklarını ve son bölüm için de çok hazır olduklarını belirtti. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarını ekleyen sporcu, söz konusu durumun ise yalnızca sporu değil tüm dünyayı ilgilendirdiğini belirtti.

Ellerinde olan bir durum olmadığını ekleyen Simon, buna çok üzüldüklerini fakat yapacak bir şeyin de olmadığını söyledi.

Güçlü Bir Takıma Sahibiz

Karantina döneminin çok uzun sürdüğünü ve bir süre sonra da sıkılmaya başladıklarını ekleyen oyuncu, kendisinin ise bu dönemde hiç umutsuzluğa kapılmadığını vurguladı. Olumsuz düşünmediğini ve sporun toplumun en önemli ögesi olduğuna dikkat çeken Simon, kendisinin de en iyi sezonunu geçirdiğini ekledi.

Basketbola ara verilmesinin insanın başına gelebilecek en kötü şey olmadığını belirtti. Oyuncu, şu an heyecanla yeni sezonun başlamasını beklediklerini ifade etti.

Her şeyin en kısa sürede normale döndüklerini ifade eden oyuncu, güçlü bir takıma sahip olduklarının altını çizerek, kendi stiline uygun bir oyun tarzlarının olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar