26 Mayıs 2024
Korhan Aydanarığ

Korhan Aydanarığ Yeni Sezona İlişkin Açıklama Yaptı

OGM Ormanspor Erkek Basketbol Takımı yeni sezon için hazırlık sürecine geçiş yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle tescil edilen basketbol liglerinde, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir başlangıç yapıldı. Konuya ilişkin açıklama kulüpten yapıldı.

Başkent Ankara’da hazırlıklarını sürdüren OGM Ormanspor Erkek Basketbol Takımı’nın Başantrenörü Korhan Aydanarığ ise açıklama yaptı. Koronavirüs salgınının bir an önce bitmesi dileklerinde bulunan koç, sadece basketbola odaklanabilecekleri günler için temennide bulundu.

Gelecek sezonun her takım için de zorlu geçeceğini belli olduğunun altını çizerek, kulübünün ise söz konusu süreci iyi bir şekilde yönettiğine dikkat çekti.

Devam eden pandemi dönemine rağmen, basketbola yatırım ve desteğini esirgemeyen yönetime teşekkür eden çalıştırıcı, hedeflerinin ise bu sezon keyifli bir basketbol izletmek olduğunu ekledi.

Deneyimli ve Genç İsimler Var

Kadroda, deneyimli ve genç oyuncuların yer aldığını belirten Korhan Aydanarığ, iyi savunma yapan ve skor gücü yüksek mücadeleci bir takım kurmaya çalıştıklarını ifade etti. Kimyanın oturması ile güzel bir sezonun kendilerini beklediğine de değindi.

Önceki sezonun yarıda kalmasına ilişkin de yorum yapan başantrenör, bu durumun tüm sporseverler adına üzücü olduğuna dikkat çekti. Fakat her şeyin başında da sağlık olduğunu belirtti.

Sezonu açtıklarını söyleyen basketbol koçu, hedefler doğrultusunda da çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Güncel Yazılar