19 Temmuz 2024
Jarell Eddie

Jarell Eddie Transfer Sonrası Açıklama Yaptı

Yeni sezon için hazırlıklarını daha da hızlandıran Fenerbahçe Beko ekibi, daha iddialı bir kadro kurmanın hazırlıklarına sıkı bir çalışmayla devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre verilen aranın ardından, maçların başlayacağı süreci düşünen sporcular da bu dönemde hazırlıklarını sürdürüyorlar.

Önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları yoğun bir tempo ile devam ederken, Fenerbahçe Beko ekibine yeni transfer olan Amerikalı yıldızdan da açıklama geldi. Jarell Eddie, sarı lacivertli takıma geldikten sonra ilk kez konuştu ve çok iyi bir kadroya sahip olduğunun da altını çizdi.

Gelecek sezonun hazırlık döneminde iddialı kadro kurma planlarında olan Fenerbahçe Beko, geçtiğimiz günlerde Amerikalı yıldız Jarell Eddie ile anlaştığını duyurmuştu. Başarılı sporcu da transfer sonrasında açıklama yaparak, çok iyi bir kadro olduğunu ifade etti.

Sarı Kanarya ile 1+1 yıl olarak sözleşme imzalayan Eddie’nin açıklaması ise Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Çok İyi İşler Başaracağız

Jarell Eddie, yapmış olduğu açıklamada, kendinin ve ailesinin İstanbul’da yaşayacak olmasından da mutluluk duyduğunu ekledi.

Taraftarların harika ve prestijli olduğunu da vurgulayan sporcu, bu sene çok iyi işler başaracaklarına da inandığının altını çizdi.

THY Avrupa Ligi’nin yanı sıra Türkiye Ligi’nde oynayacak olmaktan da çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ve neler yapabileceğini de tüm dünyaya göstermek için sabırsızlandığını belirtti.

Güncel Yazılar