20 Haziran 2024
Darüşşafaka Tekfen

Darüşşafaka Tekfen 3 İsmi Bir Anda Duyurdu

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Darüşşafaka Tekfen, 3 ismi kadrosuna aldığı bir anda duyurdu. Berk Demir, Doğuş Özdemiroğlu ve Emircan Koşut ile 1+1 yıllık anlaşmaya varan takım, kadrosunu güçlendirmeye ise devam edecek.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle basketbolda beyaz sezon ilan edilmesinin ardından uzun zaman geçti. Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren spor kulüpleri ise transferlerini tek tek duyurmaya başladı.

Gelecek sezonda daha iddialı bir takım kurmak için canla başla çalışan spor kulüpleri, transferlerini de art arda duyurmaya başladı.

Darüşşafaka Tekfen ekibi ise, 3 isimle sözleşme imzaladıklarını bir anda duyurarak basketbolseverleri heyecanlandırdı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre takıma Berk Demir, Doğuş Özdemiroğlu ve Emircan Koşut 1+1 yıllık sözleşme ile dahil oldular.

Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı

Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleşen imza törenine katılanlar arasında Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kasapkaraoğlan, Genel Menajer Ahmet Eran ve oyuncular da vardı.

İmza töreninde açıklama yapan Ahmet Eran ise Berk ve Emircan’ın biten sözleşmelerinin yenilendiğini bildirdi. Ve bir sene daha mukavelesi devam eden Doğuş’un da anlaşmasının uzadığını ekledi.

Koronavirüs sebebiyle dünyanın 3-4 aydır günlük faaliyetlerden uzak kaldığını belirten Eran, hayatın devam ettiğini ve kendilerinin de yeni sezon için hazırlıklara başladıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar