19 Temmuz 2024
Cedi Osman

Cedi Osman NBA Hazırlıklarına İstanbul’da Devam Ediyor

İstanbul’da NBA yeni sezonu için hazırlıklarını sürdüren milli basketbolcu Cedi Osman önemli açıklamalara imza attı.

Hazır girmek adına çok çalıştığını belirten Osman, LeBron James ile Cleveland Cavaliers zamanındaki dansa ilişkin de konuştu.

Bu sene takımdaki rolünün değişmesi ile farklı bir senaryo oluştuğunu ifade eden milli basketbolcu, yeni koç ve yeni anlayışla sezona başladıklarını belirtti. Kendine verilen görev içerisinde iyi bir sezon geçirdiğini de ekledi.

Cedi Osman, pandemi başlayana kadar kendisine verilen görev içerisinde de en iyisini yaptığını düşündüğünün altını çizdi.

LeBron ile Tekrar Aynı Takımda Oynamayı İsterim

Takas durumlarının NBA’de hiç belli olmadığına da dikkat çeken milli yıldız, LeBron ile de tekrar aynı takımda oynamayı istediğini vurguladı.

LeBron ile tekrar aynı takımda olurlarsa, bir dans videosu daha çekebileceklerini belirten Cedi Osman, iletişimlerinin de her zaman devam ettiğini belirtti.

Onunla birlikte hem antrenman yapıp hem de aynı sahada maça çıkmanın harika bir deneyim olduğunu söyledi. Basketbolcu, Clevaland’daki ilk antrenmanda onu savunduğu sırada ayağına basarak ufak bir sakatlık geçirdiğini de hatırlattı.

Güncel Yazılar