29 Mayıs 2024
Shane Larkin

Shane Larkin İçin Hidayet Türkoğlu’ndan Beklenen Açıklama Geldi

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, son günlerde A Milli Erkek Basketbol Takımı’nda forma giyme ihtimali olan Shane Larkin ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Türkoğlu, Larkin ile cumartesi günü görüştüklerini, kendisinin birkaç gün için süre istediğini belirtti. Net cevabın bugün ya da Salı günü verileceğinin de altını çizdi.

Son günlerde A Milli Erkek Basketbol Takımı’nda oynama ihtimali üzerine konuşulan Shane Larkin ile ilgili beklenen açıklama TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan geldi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılan ING All-Star 2020 organizasyonunun ardından Türkoğlu’nun yapmış olduğu açıklamaya göre Larkin’den net olarak cevabın bugün ya da Salı günü geleceği bilgisi edinildi.

Anadolu Efes’in yıldız oyuncularından biri olan Larkin’in Türkiye’de çok sevilen bir oyuncu olduğunu söyleyen ve başarısının altını çizen TBF Başkanı, “Cumartesi günü görüştük kendisiyle, Benden birkaç gün süre istedi. Ya yarın ya da Salı günü bize net cevabını verecek” dedi.

Söylediği Her Söz İçin Larkin’e Teşekkür Etti

Hidayet Türkoğlu yapmış olduğu açıklamada ayrıca, Türkiye ve milli takım adına söylemiş olduğu her söz için Larkin’e teşekkürlerini ilettiğini bildirdi. Konuyla ilgili net açıklamanın da bugün ya da Salı günü olacağını ekledi.