20 Haziran 2024
Ömer Onan

Medya Günü İçin Milli Buluşma Ankara’da Gerçekleşti

FIBA 2021 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası Elemeleri için Hollanda ve İsveç milli takımları ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Erkek Basketbol Takımı’mız, medya günü için basın mensupları ile buluştu.

FIBA 2021 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası Elemeleri için İsveç ve Hollanda ekipleri ile karşı karşıya gelecek A Milli Erkek Basketbol Takımı ekibimiz, medya günü sebebiyle basın mensupları ile bir araya geldi.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Üst Yöneticisi (CEO) Ömer Onan, A MİLLİ Erkek Basketbol Takımı Baş antrenörü Ufuk Sarıca ve takımın kaptanı Semih Erden’in de katılım gösterdiği toplandı, Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Ankara’nın İlgisi Her Zaman Yoğun

Başkentte gerçekleşen toplantıda konuşan TBF Üst Yöneticisi Ömer Onan, milli takım maçlarına Ankara seyircisinin her zaman ilgi gösterdiğini de belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Onan, sürekli olarak Ankara’da oynamış olduklarını ve her zaman da dolu salonlarda mücadele vermiş olduklarının altını çizdi.

Biletlerin yine azaldığına ve 1-2 güne de tükeneceğine dikkat çeken CEO, “Sakatlarımız, ilk maç göndereceğimiz oyuncular var. FIBA ve Euroleague’in çekişmesinden dolayı biraz her şey karmaşık oluyor ama yine de bunu tek başarabilen ülke biziz” ifadelerini kullandı.