26 Mayıs 2024
Rudy Fernandez

Real Madrid Oyuncusu Rudy Döneme İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi ekiplerinden olan Real Madrid takımının başarılı oyuncularından Rudy Fernandez, bir gazeteye verdiği açıklamalarda gündeme ilişkin konuştu.

THY Avrupa Ligi ekiplerinden olan Real Madrid’in efsane oyuncularından Rudy Fernandez, gazeteye verdiği ilişkilerde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Temmuz ayında oynamanın çok değişik olacağını söyleyen sporcu, organizasyonlardan çıkacak olan kesin kararların beklendiğini de ifade etti. Çin Ligi’nin yeniden ertelendiğini söyleyen oyuncu, bunun salgının durmadığı anlamına geldiğini düşünerek, tek yapılabilecek şeyin beklemek olduğunu söyledi.

Bir olimpiyatta daha yer almak istediğini fakat onun da ertelendiğini söyleyen Fernandez, seneye yer alırsa yeniden altın madalya kazanabilme umutları olduğunu da belirtti.

Günde 1 Saat Çalışıyorum  

Salgın sürecinde antrenmanların gerçekleşmediği dönemde, yeterli ekipmanlara sahip olan bir spor salonunda çalıştığını da söyleyen yıldız basketbolcu, günde yaklaşık olarak 1 saat çalıştığını ve vücuduna iyi gelecek hareketleri yaptığını belirterek, özellikle de sık sakatlık yaşamış olduğu bölgeleri güçlendirmek için çaba sarf ettiğini de açıklamalarında belirtti.

Parkede mücadele etmeyi özlediğini de söyleyen Rudy Fernandez, emekliliğini her ne kadar düşünmüyor olsa da, bunun yaklaştığının da bir gerçek olduğunu söyleyerek, fiziksel anlamda yetersiz olduğu süreç içerisinde kendisi yerine geçecek genç oyuncuları da gördüğünde parkelerden geri çekileceğini ifade etti.