19 Haziran 2024
Pınar Karşıyaka

Pınar Karşıyaka Fenerbahçe Beko Mücadelesi 72-65 Sona Erdi

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nın ikinci gününde, Pınar Karşıyaka ve Fenerbahçe Beko ekipleri karşı karşıya geldi. Mücadele 72-65 skorla sona ererken, oyunun kazananı Karşıyaka ekibi oldu.

Gloria Cup Uluslararası Erkek Basketbol Turnuvası’nın ikinci gününde Fenerbahçe Beko ve Pınar Karşıyaka ekipleri kozlarını paylaştı. Nefes kesen mücadele 72-65 skorla sona ererken, oyunun kazananı Karşıyaka ekibi oldu.

Antalya’da bu sene dördüncüsü düzenlenen Gloria Cup turnuvalarının ikinci hazırlık organizasyonunda Fenerbahçe Beko ve Pınar Karşıyaka ekipleri karşı karşıya geldi. İki takım için de son derece etkili olan mücadelenin mağlup olan tarafı sarı lacivertliler oldu.

Gloria Sport Arena’da Fenerbahçe Beko ve Pınar Karşıkaya ekipleri arasında yaşanan mücadelenin yönetiminde Boris Ryahyk, Uros Nikolic ve Hüseyin Çelik görev aldı. Oyunun skorerleri ise sarı lacivertli kulüpte 16 sayı ile Melih Mahmutoğlu oldu.

12’şer Sayı ile Önemli Katkılar

Oyunun ilk periyodu 17-21, ikinci periyodu 34-43 ve üçüncü periyodu ise 46-57 oldu.

Pınar Karşıyaka ekibinde en fazla tek kişilik sayı 12 olurken, Morgan, Taylor, Henry de 12’şer sayı ile takımına önemli katkıda bulundular.

13 Eylül günü final karşılaşması ile tamamlanacak olan organizasyonda heyecan veren mücadeleler ise yaşanmaya devam ediyor.

Güncel Yazılar