19 Temmuz 2024
Mike James

Mike James İle 3 Yıllık Daha Sözleşme

Basketbolda önemli Rus ekiplerden biri olan CSKA Moskova ekibi, gelecek sezon için planlamalarına başladı. Bazı oyuncular ile tekrar anlaşmaya varan takım, Amerikalı basketbolcu Mike James ile sözleşmesini 2023 yılına kadar uzattığının bilgisini verdi.

Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını, spor faaliyetlerinde de ciddi boyutta aksaklıkların yaşanmasına neden oldu. Bu süreçte dünyadaki neredeyse tüm basketbol ligleri ise süresiz olarak askıya alındı.

Basketbol liglerinin koronavirüs salgını nedeniyle süresiz olarak askıya alınmasının adından, spor kulüpleri ise transfer çalışmalarına yoğun göstermeye devam ediyorlar.

Rus ekibi olan ve basketbolun en önemli takımlarından biri olan CSKA Moskova da bu süreçte yeni sezon için hazırlıklarına devam etmeye karar verdi. İç transfere yoğunlaşan kulüp, Amerikalı basketbolcu Mike James ile de sözleşmesini 2023 yılına kadar uzattığını duyurdu.

Milan Forması İle Sayı Kralı Olmuştu

Konuya ilişkin açıklama yapan CSKA Moskova Kulübü, 29 yaşındaki yıldız sporcu Mike James ile sözleşmesinin 2023 yılına kadar uzatıldığı bilgisini verdi. Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde AX Armani Exchange Milan forması ile 2018-2019 sezonunun sayı kralı olarak kayıtlara geçen Amerikalı oyun kurucu, Rus ekibine ise geçen yıl transfer olmuştu. Takımdaki başarısı üzerine de 3 yıllık daha sözleşmeye imza atmış oldu.

Güncel Yazılar